Obchodní podmínky

LA CASA DE PIZZA s.r.o. NABÍZÍ ROZVÁŽKOVOU SLUŽBU DO VĚTŠINY OBYDLENÝCH ČÁSTÍ HRADCE KRÁLOVÉ A BLÍZKÉHO OKOLÍ.

Minimální objednávka pro rozvoz je 144,-Kč, okrajové části města mají stanovenu vyšší částku – informovat se je možné telefonicky, emailem, přes Fb apod. Jednotlivé provozovny mohou mít různě stanovené zóny a otevírací doby, které mohou být změněny. Vyhrazujeme si právo nerozvážet do některých oblastí. Objednávky mimo garanční zóny přijímáme nejpozději 30 minut před koncem provozní doby.

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Za naše služby můžete platit v hotovosti, platebními kartami, stravenkami nebo bankovním převodem. Naši řidiči u sebe nemají více než 1000,-Kč v hotovosti, prosíme, připravte si drobné. Veškeré platby probíhají v české měně. Platby kartou musí být hlášeny předem při objednávce.

PRODUKTY

Nápoje a některé ingredience mohou být dočasně vyprodány. V těchto případech vám bude nabídnuta alternativa. Nápoje a přílohy se rozváží pouze s pizzou. Přestože La Casa De Pizza s.r.o. věnuje maximální péči výběru surovin, kuřecí maso a uzeniny mohou obsahovat úlomky kostí.

ZÁRUKA 100% SPOKOJENOSTI

La Casa De Pizza s.r.o. dodává pizzu vynikající kvality za použití nejčerstvějších a vždy vysoce kvalitních surovin. Pokud se i přesto stane, že nejste z jakéhokoliv důvodu spokojeni, poskytujeme výměnu produktu, slevové poukazy nebo vrácení peněz. Místem reklamace jsou všechny provozovny La Casa De Pizza s.r.o. nebo email info@pizzalacasahk.cz kam prosím zasílejte fotografii včetně účtenky.

Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy (zažádá o vrácení peněz), budou mu vráceny peněžní prostředky nejpozději do čtrnácti pracovních dnů od odstoupení, stejným způsobem. Pro rychlejší vyřízení reklamace je nutno splnit všechny náležitosti pro podání žádosti o reklamaci (viz. výše).

OCHRANA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

Protože si uvědomujeme důležitost zachování zdravého životního prostředí i pro následující generace, věnujeme maximální péči jeho ochraně. Odpad je tříděn a byl vypracován vlastní systém šetrného zásobování. Všichni naši dodavatelé jsou pečlivě vybíráni s ohledem na stejné principy.

AKCE, SPECIÁLNÍ NABÍDKY A SLEVY

Všechny akce, speciální nabídky a slevy musí být uplatněny při objednávce. Nelze požadovat zpětně. Každá akce, speciální nabídka nebo sleva má specifické podmínky použití, které jsou součástí nabídky a nelze je vzájemně kombinovat. Akce neplatí při rozvozu mimo město. Vyhrazujeme si právo kdykoliv odvolat, ukončit nebo zrušit jakoukoliv naši akci, speciální nabídku nebo slevu.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s Kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména, čísla účtu a adresy dodání). Prodávající postupuje tak, aby subjekt údajů neutrpěl újmu na svých právech, zejména na právu na zachování lidské důstojnosti, a také dbá na ochranu před neoprávněným zasahováním do soukromého a osobního života subjektu údajů. Osobní údaje, které jsou poskytnuty dobrovolně Kupujícím prodávajícímu za účelem splnění objednávky, jsou shromažďovány, zpracovávány a uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném a účinném znění a dle Nařízení (EU) 2016/679 Obecného nařízení o ochraně osobních údajů („GDPR“).

Kupující dává prodávajícímu svůj souhlas ke shromažďování a zpracování těchto osobních údajů pro účely splnění předmětu uzavírané kupní smlouvy,   a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním zaslaným na adresu email info@pizzalacasahk.cz nebo na adresu La Casa de Pizza s.r.o., náměstí Svobody 372/3, Hradec Králové, 50002.  Za písemné vyjádření se v tomto případě považuje i forma elektronická.

DODACÍ LHŮTY

Našim cílem je zajišťovat nejlepší rozvoz pizzy ve městě, s garancí horké pizzy a dovozem do 60 min. (není garantováno). Naneštěstí, ne vždy jde vše tak, jak bychom si přáli a proto některé faktory, jako například počasí nebo dopravní situace nám v tom mohou bránit.

KONTAKT

Provozovatel a sídlo společnosti:
La Casa de Pizza s.r.o.
náměstí Svobody 372/3,
Hradec Králové, 50002
Email: info@pizzalacasahk.cz
Tel.: 737 737 970
IČ: 09350314
Bankovní spojení: Komerční banka 123-2147700297/0100.

Společnost zapsána v obchodním rejstříku C 46151 vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové